Ogłoszenie o naborze nr 66/22

Główny Specjalista - Administrator Niejawnych Systemów IT w Departamencie Teleinformatyki - 0,5 etatu

Biuro Prezesa AMW w Warszawie Termin składania dokumentów: 23 maja 2022

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej),
  • zniżki w ośrodkach wypoczynkowych spółki AMW REWITA i ofercie hotelowej,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Główne obowiązki:

Realizacja zadań w zakresie odpowiedzialności za funkcjonowanie niejawnych systemów teleinformatycznych w Agencji Mienia Wojskowego, w tym:

  • wykonywanie obowiązków administratora niejawnych systemów teleinformatycznych w tym administrowanie systemem MILNET-Z,
  • zapewnienie przestrzegania zasad i wymagań bezpieczeństwa przewidzianych dla systemu teleinformatycznego MILNET-Z oraz SI ARCUS,
  • informowanie pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych i IBT o stwierdzonych naruszeniach bezpieczeństwa niejawnych systemów teleinformatycznych,
  • analizowanie i archiwizowanie rejestrów zdarzeń w niejawnych systemach teleinformatycznych,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego w ramach zajmowanego stanowiska.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze specjalizacji stanowiska,
  • specjalistyczne przeszkolenie dla administratorów niejawnych systemów przeprowadzone przez SKW lub ABW,
  • umiejętność obsługi systemy MILNET-Z oraz SI ARCUS,
  • posiadanie poświadczeń bezpieczeństwa osobowego uprawniających do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „ściśle tajne”, „NATO COSMIC TOP SECRET”, „SECRET UE/EU SECRET” wydanych przez ABW lub SKW,
  • znajomość ustaw o: Agencji Mienia Wojskowego, ochronie informacji niejawnych,
  • znajomość decyzji i rozporządzeń Ministra Obrony Narodowej w zakresie organizacji systemu ochrony informacji niejawnych,
  • rzetelność oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office).

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,
  • podpisane oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej dotyczy aplikacji składanych na wskazany adres),
  • podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór poniżej dotyczy aplikacji składanych na wskazany adres).

Miejsce składania dokumentów:

Agencja Mienia Wojskowego
ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa

z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 66/22”

lub wyślij aplikację poprzez kwestionariusz online: kliknij tutaj

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty niekompletne lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane - decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania telefonicznie lub drogą mailową,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 98 13.

Informacja o wyniku naboru

Imię i nazwisko, miejsce zamieszkania: Andrzej Stępień, Warszawa.

Uzasadnienie: kandydat spełnia wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat potwierdził wiedzę oraz kwalifikacje wymagane na rekrutowanym stanowisku.

Utworzone 9 maja 2022 13:44 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska Zmodyfikowane 8 czerwca 2022 10:20 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska

Akceptuję