Ogłoszenie o naborze nr 128/20

Inspektor w Dziale ds. Organizacyjnych

Oddział Regionalny AMW w Lublinie Termin składania dokumentów: 1 października 2020

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej),
  • zniżki w ośrodkach wypoczynkowych spółki AMW REWITA i ofercie hotelowej,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Główne obowiązki:

  • realizacja zadań z zakresu obsługi kancelaryjnej i administracyjno-biurowej Oddziału,
  • przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji wpływającej do Oddziału w elektronicznym systemie obiegu dokumentów,
  • przyjmowanie i rejestrowanie faktur i innych dokumentów księgowych w systemie informatycznym,
  • współudział w planowaniu i przygotowywaniu procedur dotyczących udzielania zamówień publicznych ze stosowaniem, jak i z wyłączeniem obowiązku stosowania przepisów ustawy PZP w zakresie zadań działu,
  • wysyłanie przesyłek, kompletowanie, ewidencjonowanie i przechowywanie dokumentacji kancelaryjnej.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość podstawowych aktów prawnych związanych z działalnością Agencji tj. ustawy o Agencji Mienia Wojskowego, Statutu Agencji,
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz Kodeksu postępowania administracyjnego i Kodeksu cywilnego,
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i innych urządzeń biurowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • dyspozycyjność, dyskrecja, opanowanie,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziana wiedza i doświadczenie w pracy w jednostkach sektora finansów publicznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej),
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór poniżej).

Miejsce składania dokumentów:

Agencja Mienia Wojskowego

ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
lub rekrutacja@amw.com.pl
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 128/20”

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane - decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 98 13.

Lista kandydatów spełniających wymagania

  1. Biernat Marcin, Lublin.
  2. Chrzanowska Beata, Lublin.
  3. Duda Grzegorz, Turka.
  4. Dudek Iwona, Lublin.
  5. Frączek-Wałecka Ewelina, Lublin.
  6. Grabarska Anna, Lublin.
  7. Kasperek Marek, Urzędów.
  8. Kobzda Agnieszka, Lublin.
  9. Korneluk Renata, Lublin.
  10. Kozak Małgorzata, Lublin.
  11. Krawczyk Kinga, Lublin.
  12. Krzewińska Patrycja, Lublin.
  13. Laskowski Emil, Lublin.
  14. Ławecka Katarzyna, Lublin.
  15. Łosin Ewelina, Lublin.
  16. Łupina Monika, Lublin.
  17. Łysiak-Zasada Joanna, Świdnik.
  18. Marcjańska Ewelina, Lublin.
  19. Matwiej Przemysław, Szczebrzeszyn.
  20. Matysiuk Patryk, Lublin.
  21. Nicer Maria, Lublin.
  22. Niebrzydowska Katarzyna, Lubartów.
  23. Opoka Magdalena, Lublin.
  24. Parzyszek-Kolatorowicz Paulina, Lublin.
  25. Przybyła Tomasz, Lublin.
  26. Serewa Monika, Lublin.
  27. Sternik Bogusława, Łęczna.
  28. Szymanek Urszula, Lublin.
  29. Szymusiak Agnieszka, Lublin.
  30. Turos Mariusz, Siedlce.
  31. Wojciechowska Yaryna, Lublin.
  32. Wróblewska Katarzyna, Lublin.
  33. Wrzesińska Aleksandra, Nałęczów.
  34. Zawadzka Beata, Lublin.
Utworzone 17 września 2020 10:37 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska Zmodyfikowane 7 października 2020 10:28 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska

Akceptuję