Ogłoszenie o naborze nr 129/20

Inspektor w Dziale ds. Zakwaterowania - UMOWA NA ZASTĘPSTWO

Oddział Regionalny AMW w Gdyni Termin składania dokumentów: 5 października 2020

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej),
  • zniżki w ośrodkach wypoczynkowych spółki AMW REWITA i ofercie hotelowej,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Główne obowiązki:

  • prowadzenie spraw związanych z zakwaterowaniem żołnierzy zawodowych oraz sporządzanie projektów rozstrzygnięć administracyjnych,
  • prowadzenie korespondencji z instytucjami i urzędami w sprawach dotyczących uprawnień żołnierzy zawodowych do zakwaterowania i przygotowywanie projektów odpowiedzi na pisma,
  • weryfikacja tytułów prawnych uprawniających do zajmowania lokali mieszkalnych,
  • wprowadzanie danych do programów komputerowych,
  • sporządzanie sprawozdań i opracowań w zakresie prowadzonych spraw.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie,
  • znajomość ustawy o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP i o Agencji Mienia Wojskowego, oraz Kodeksu postępowania administracyjnego a także umiejętność praktycznego ich stosowania,
  • umiejętność redagowania pism i prowadzenia korespondencji urzędowej,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • umiejętność analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i komunikatywność, dokładność oraz zaangażowanie.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z prowadzeniem postępowań administracyjnych i obsługą interesantów.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej),
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór poniżej).

Miejsce składania dokumentów:

Agencja Mienia Wojskowego
ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
lub rekrutacja@amw.com.pl
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 129/20”

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane - decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 98 13.

Lista kandydatów spełniających wymagania

  1. BiernackaJ agoda, Mosty.
  2. Czaykowska Agnieszka, Gdynia.
  3. Dziewit Hanna, Pogórze.
  4. Hebel Bartłomiej, Rumia.
  5. Jurkiewicz Marta, Gdynia.
  6. Kaszuba Rafał, Pelplin.
  7. Karolczyk Maciej, Gdańsk.
  8. Lejk Martyna, Gdynia.
  9. Leszczyńska Aneta, Gdynia.
  10. Mikita Bartłomiej, Rumia.
  11. Niewęgłowska-Świątek Agnieszka, Gdynia.
  12. Pietroń Iwona, Rumia.
  13. Pietruszyńska Jadwiga, Gdynia.
  14. Polakowska Julita, Wejherowo.
  15. Ryńska Magdalena, Gdynia.
  16. Tomiak Katarzyna, Gdańsk.
Utworzone 21 września 2020 08:25 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska Zmodyfikowane 14 października 2020 15:24 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska

Akceptuję