Ogłoszenie o naborze nr 72/21

Specjalista w Dziale ds. Finansowo-Księgowych

Oddział Regionalny AMW we Wrocławiu Termin składania dokumentów: 24 sierpnia 2021

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej),
  • zniżki w ośrodkach wypoczynkowych spółki AMW REWITA i ofercie hotelowej,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Główne obowiązki:

  • realizowanie zadań z zakresu ewidencji wybranych rodzajów operacji gospodarczych,
  • księgowanie dokumentów: faktur, rachunków, wyciągów bankowych,
  • dokonywanie kontroli kompletności i formalno-rachunkowej rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowej środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia,
  • weryfikacja dokumentów księgowych i dekretów kontrolingowych pod względem prawidłowości ujęcia w księgach rachunkowych.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 2 lata w obszarze specjalizacji stanowiska,
  • znajomość podstawowych aktów prawnych związanych z działalnością Agencji, tj. ustawy o Agencji Mienia Wojskowego oraz o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP,
  • znajomość ustaw o: rachunkowości, finansach publicznych, podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób prawnych,
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz zasad ewidencji operacji gospodarczych, obsługa rachunków bankowych,
  • umiejętność obsługi komputera (biegła znajomość pakietu MS Office),
  • odpowiedzialność, terminowość, dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu rachunkowości,
  • praktyczna znajomość problematyki środków trwałych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,
  • podpisane oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej dotyczy aplikacji składanych na wskazany adres),
  • podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór poniżej dotyczy aplikacji składanych na wskazany adres).

Miejsce składania dokumentów:

Agencja Mienia Wojskowego
ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 72/21”

lub poprzez kwestionariusz online kliknij tutaj

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty niekompletne lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane – decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 99 46 lub 22/ 314 98 13.

Lista kandydatów spełniających wymagania

  1. Bal Krzysztof, Wrocław
  2. Brunarska Joanna, Wrocław
  3. Fiszerowicz Monika, Wrocław
  4. Frodyma Kacper, Kunice
  5. Kowalski Paweł, Wrocław
  6. Krasicka Cecylia, Wrocław
  7. Lasota Dariusz, Wrocław
  8. Machera Krzysztof, Wrocław
  9. Ratajczyk Magdalena, Wrocław
  10. Staszewska-Mularska Agnieszka, Wrocław
Utworzone 3 sierpnia 2021 07:53 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska Zmodyfikowane 16 września 2021 11:40 przez Małgorzata Konarzewska

Akceptuję