Ogłoszenie o naborze nr 10/21

Specjalista w Dziale ds. Organizacyjnych

Oddział Regionalny AMW w Zielonej Górze Termin składania dokumentów: 10 lutego 2021

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej),
  • zniżki w ośrodkach wypoczynkowych spółki AMW REWITA i ofercie hotelowej,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Główne obowiązki:

  • realizowanie czynności kancelaryjnych, w tym m.in. przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji w elektronicznym systemie obiegu dokumentów oraz dystrybucja do poszczególnych komórek organizacyjnych, a także kompletowanie, ewidencjonowanie i wysyłanie przesyłek,
  • przyjmowanie i rejestrowanie faktur, not księgowych i innych dokumentów w systemie informatycznym,
  • przygotowywanie dokumentacji do prowadzonych postępowań o udzielanie zamówienia publicznego,
  • realizowanie i rozliczanie zakupów na potrzeby Oddziału, zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych,
  • przygotowywanie sprawozdań, analiz i planów oraz korespondencji w zakresie właściwości działu.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej rok w obszarze zadań zbliżonych do wymienionych w głównych obowiązkach,
  • znajomość podstawowych aktów prawnych związanych z działalnością Agencji, tj. ustawy o: Agencji Mienia Wojskowego, statutu Agencji, zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP oraz przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego i ustawy Prawo zamówień publicznych
  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office) oraz innych urządzeń biurowych,
  • umiejętność redagowania pism i prowadzenia korespondencji urzędowej,
  • odpowiedzialność, systematyczność, komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,
  • podpisane oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej),
  • podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody (wzór poniżej).

Miejsce składania dokumentów:

Agencja Mienia Wojskowego
ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
lub rekrutacja@amw.com.pl
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 10/21

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty niekompletne lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane - decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 98 13.

Lista kandydatów spełniających wymagania

  1. Andrzejewski Radosław, Sulechów.
  2. Banaszkiewicz Elżbieta, Zielona Góra.
  3. Błażejewska Barbara, Bytnica.
  4. Chłopecka Beata, Zielona Góra.
  5. Dębski Sebastian, Zielona Góra.
  6. Grzywaczyk Katarzyna, Żary.
  7. Gulczyńska-Konwa Marzena, Zielona Góra.
  8. Jankowska Katarzyna, Sulechów.
  9. Jarząbek Agnieszka, Zielona Góra.
  10. Kosowicz Martyna, Czerwieńsk.
  11. Maciejko Monika, Cieszanów.
  12. Olejniczak Katarzyna, Zielona Góra.
  13. Ostrowska Dorota, Zielona Góra.
  14. Szymczak Alicja, Zielona Góra.
  15. Waligórska Ilona, Zielona Góra.
  16. Woźniak Monika, Zielona Góra.
Utworzone 27 stycznia 2021 10:04 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska Zmodyfikowane 4 marca 2021 11:55 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska

Akceptuję