Ogłoszenie o naborze nr 68/21

Starszy Inspektor w Dziale ds. Gospodarki Mieniem Ruchomym

Oddział Regionalny AMW w Krakowie Termin składania dokumentów: 6 sierpnia 2021

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
  • ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • pakiet  świadczeń socjalnych (m.in. karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej),
  • zniżki w ośrodkach wypoczynkowych spółki AMW REWITA i ofercie hotelowej,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Główne obowiązki:

  • sprzedaż detaliczna mienia ruchomego w Stałym Punkcie Sprzedaży oraz uczestnictwo w organizacji i obsłudze stoisk promocyjno-sprzedażowych,
  • wystawianie faktur i prowadzenie rozliczeń finansowych oraz obsługa kasowa punktu sprzedaży i stoisk promocyjno-sprzedażowych,
  • prowadzenie obsługi kasowej w zakresie przetargów na sprzedaż mienia ruchomego i odpadów oraz  wykonywanie stosownych rozliczeń,
  • udział w procesie przejmowania i zagospodarowania mienia ruchomego i odpadów z jednostek organizacyjnych MON i MSWiA,
  • przyjmowanie mienia na magazyn, prowadzenie ewidencji mienia ruchomego niekoncesjonowanego oraz prowadzenie bazy danych,
  • opracowywanie projektów odpowiedzi na pisma, e-maile, zapytania klientów.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. roczne doświadczenie zawodowe,
  • znajomość ustawy o Agencji Mienia Wojskowego oraz o Prawach konsumenta,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • odpowiedzialność, uczciwość, terminowość, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:

  • doświadczenie w marketingu, sprzedaży, obsłudze klienta,
  • dyspozycyjność, komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie stażu pracy,
  • podpisane oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej),
  • podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór poniżej).

Miejsce składania dokumentów:
Agencja Mienia Wojskowego
ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 68/21”

lub poprzez kwestionariusz online kliknij tutaj

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty niekompletne lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane - decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 99 46.

Lista kandydatów spełniających wymagania

  1. Gajoch Dominika, Wilczkowice.
  2. Kaczmarek Piotr, Facimiech.
  3. Magdziak Ilona, Kraków.
  4. Stadnik Bartłomiej, Kraków.
  5. Sznajder Jakub, Jankówka.
Utworzone 22 lipca 2021 08:55 przez Małgorzata Konarzewska Zmodyfikowane 26 sierpnia 2021 15:14 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska

Akceptuję