Ogłoszenie o naborze nr 8/21

Starszy Inspektor w Dziale ds. Nieruchomości - UMOWA NA ZASTĘPSTWO

Oddział Regionalny AMW w Gdyni Termin składania dokumentów: 10 lutego 2021

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej),
  • zniżki w ośrodkach wypoczynkowych spółki AMW REWITA i ofercie hotelowej,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Główne obowiązki:

Prowadzenie wybranych zagadnień związanych z gospodarką nieruchomościami Skarbu Państwa, tj.:

  • przygotowanie i realizacja procedury zbywania, najmu i dzierżawy nieruchomości,
  • przygotowanie umów cywilnoprawnych z zakresu obrotu nieruchomościami,
  • podejmowanie działań zmierzających do regulacji stanu formalno-prawnego nieruchomości,
  • współdziałanie z urzędami administracji  państwowej i organami samorządu terytorialnego, służbą geodezyjną i kartograficzną, biurami notarialnymi i sądami w zakresie potwierdzania lub aktualizacji dokumentacji technicznej i prawnej przejętych nieruchomości,
  • wystawianie zaświadczeń będących podstawą do wykreślenia wpisu o hipotece z księgi wieczystej,
  • sporządzanie analiz i raportów o posiadanym zasobie nieruchomości.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie,
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • znajomość ustawy: o Agencji Mienia Wojskowego, zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP, gospodarce nieruchomościami, Kodeks cywilny oraz umiejętność praktycznego ich stosowania,
  • znajomość zasad wyceny wartości nieruchomości oraz obrotu nieruchomościami, rynku nieruchomości oraz umiejętność sporządzania umów cywilnoprawnych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia, obowiązkowość, rzetelność i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, systematyczność oraz dobra organizacja pracy własnej.

Wymagania dodatkowe:

  • preferowane wykształcenie o profilu prawnym, geodezyjnym, gospodarka przestrzenna lub pokrewne,
  • studia podyplomowe/kursy z zakresu gospodarki nieruchomościami,
  • mile widziana praktyka w zakresie gospodarowania nieruchomościami Skarbu Państwa lub innych instytucji publicznych.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie stażu pracy,
  • podpisane oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej),
  • podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór poniżej).

Miejsce składania dokumentów:
Agencja Mienia Wojskowego
ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
lub rekrutacja@amw.com.pl
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 8/21”

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty niekompletne lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane - decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 99 46.

Lista kandydatów spełniających wymagania

  1. Bałazy Marta, Gdynia.
  2. Bęben Sylwia, Gdynia.
  3. Bruska Karolina, Gdańsk.
  4. Kątnik Adriana, Gdynia.
  5. Majchrzak Adriana, Gdynia.
  6. Michałkowski Marek, Gdynia.
  7. Trojanowska Zofia, Gdynia.
  8. Ziółkowski Rafał, Gdańsk.
Utworzone 26 stycznia 2021 14:27 przez Małgorzata Konarzewska Zmodyfikowane 19 lutego 2021 09:22 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska

Akceptuję