Ogłoszenie o naborze nr 169/19 - UMOWA NA ZASTĘPSTWO

Starszy Inspektor w Dziale ds. Zakwaterowania

Oddział Regionalny AMW w Lublinie Termin składania dokumentów: 12 grudnia 2019

Główne obowiązki:

Prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z zakwaterowaniem internatowym żołnierzy zawodowych, poprzez:

  • rozpatrywanie oraz weryfikację wniosków o przydział miejsca w internacie lub kwaterze internatowej,
  • wprowadzanie wniosków do systemu informatycznego,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych jako organ I instancji,
  • zawiadamianie żołnierzy o przyznaniu miejsca internatowego oraz sporządzanie skierowań na zakwaterowanie,
  • naliczenie dotacji na zakwaterowanie internatowe,
  • sporządzanie meldunków, sprawozdań i analiz dotyczących realizacji prawa żołnierzy do zakwaterowania internatowego.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe,
  • znajomość ustawy o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP i ustawy o Agencji Mienia Wojskowego oraz rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej w sprawie zakwaterowania w internatach i kwaterach internatowych oraz odpłatności za to zakwaterowanie,
  • znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego i kodeksu cywilnego,
  • umiejętność redagowania pism oraz obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office),
  • komunikatywność i terminowość oraz umiejętność pracy w zespole.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane wykształcenie wyższe prawnicze/administracyjne,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, systematyczność i zaangażowanie.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz staż pracy,
  • oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej),
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór poniżej).

Miejsce składania dokumentów:
Agencja Mienia Wojskowego
ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
lub rekrutacja@amw.com.pl
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 169/19”

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane - decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 99 46

Lista kandydatów spełniających wymagania

  1. Frączek-Wałecka Ewelina, Lublin
  2. Jurkiewicz Joanna, Lublin
  3. Korneluk Renata, Lublin
  4. Krzewińska Patrycja, Lublin
  5. Łaskarzewski Kamil, Lublin
  6. Parzyszek-Kolatorowicz Paulina, Lublin
  7. Sitarz-Makowska Iwona, Lubartów
  8. Szczepaniuk Magdalena, Tomaszów Lubelski
  9. Tokarska Katarzyna, Lublin
  10. Włoch Jagoda, Lubartów
  11. Wójcik Patrycja, Lublin
Utworzone 28 listopada 2019 14:14 przez Główny Specjalista Anna Czekaj Zmodyfikowane 17 stycznia 2020 08:49 przez Małgorzata Konarzewska

Akceptuję