Ogłoszenie o naborze nr 11/21

Starszy Specjalista (upr. bud.) w Dziale ds. Inwestycji i Remontów

Oddział Regionalny AMW w Krakowie Termin składania dokumentów: 11 lutego 2021

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • ruchomy czas pracy: start od 7.00 do 9.00,
  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karty przedpłacone na święta, dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci, niskoprocentowe pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie karty sportowej, wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej),
  • zniżki w ośrodkach wypoczynkowych spółki AMW REWITA i ofercie hotelowej,
  • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,
  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,
  • możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny, a także ubezpieczenia na życie.

Główne obowiązki:

  • realizowanie zadań z zakresu zabezpieczania potrzeb mieszkaniowych żołnierzy zawodowych, poprzez realizowanie remontów lokali mieszkalnych i kwater przed ponownym zasiedleniem,
  • weryfikowanie i sporządzanie dokumentacji remontowej, przygotowywanie dokumentów do prowadzonych postępowań o udzielanie zamówienia publicznego oraz udział w pracach komisji przetargowej,
  • nadzorowanie zadań remontowych w zakresie ich przygotowywania, realizacji oraz rozliczania a także zadań związanych z utrzymaniem obiektów budowlanych oraz prowadzenie spraw gwarancyjnych,
  • wykonywanie sprawozdań oraz planowanie i zapotrzebowanie środków finansowych w zakresie wykonywanych zadań,
  • uczestnictwo w przeglądach nieruchomości oraz w przejmowaniu i przekazywaniu lokali mieszkalnych wynajmowanych od osób trzecich,
  • sporządzanie rozliczeń finansowych zadań remontowych oraz innych związanych z technicznym utrzymaniem zasobu.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 2 lata w obszarze specjalizacji stanowiska,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • znajomość ustawy: Prawo Budowlane i rozporządzeń wykonawczych, Prawo zamówień publicznych, o Agencji Mienia Wojskowego oraz o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP,
  • znajomość procesu budowlanego,
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office),
  • znajomość programu do kosztorysowania robót budowlanych (np.: Norma PRO, Zuzia),
  • dyspozycyjność i gotowość do realizacji zadań na obszarze objętym działalnością Oddziału (trzy województwa),
  • umiejętność prowadzenia rozmów z kontrahentami i stronami procesu inwestycyjnego,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole.

Wymagania dodatkowe:

  • prawo jazdy kat. B.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,
  • kopia dokumentu potwierdzającego wymagane uprawnienia budowlane,
  • podpisane oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej),
  • podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody (wzór poniżej).

Miejsce składania dokumentów:

Agencja Mienia Wojskowego
ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
lub rekrutacja@amw.com.pl
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 11/21

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty niekompletne lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane – decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22/ 314 98 13.

Lista kandydatów spełniających wymagania

  1. Bilke Krzysztof, Kraków.
  2. Drzewicki Szymon, Kraków.
  3. Równicki Marek, Kraków.
  4. Skrobisz Rafał, Kraków.
  5. Szczyrbowski Łukasz, Kraków.
Utworzone 27 stycznia 2021 11:35 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska Zmodyfikowane 25 lutego 2021 07:26 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska

Akceptuję