Ogłoszenie o naborze nr 4-78/24

Starszy Inspektor w Dziale ds. Zakwaterowania

Oddział Regionalny AMW w Zielonej Górze Termin składania dokumentów: 1 sierpnia 2024

Główne obowiązki:

  • rozpatrywanie merytoryczne wniosków o przydział miejsca w internacie albo kwaterze internatowej oraz kompletowanie dokumentów dotyczących realizacji prawa do zakwaterowania tymczasowego,
  • weryfikowanie dokumentów składanych przez żołnierzy w celu aktualizacji ich uprawnień,
  • prowadzenie postępowań administracyjnych, jako organ I instancji w zakresie wynikającym z ustawy o Agencji Mienia Wojskowego oraz ustawy o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP,
  • wprowadzanie do systemu informatycznego wniosków o przydział miejsca w internacie albo kwaterze internatowej zakwaterowanie internatowe,
  • rozpatrywanie skarg, próśb i wniosków, a także opracowywanie sprawozdań i analiz w zakresie realizowanych spraw,
  • rozliczanie faktur i innych dokumentów finansowych dotyczących zakwaterowania internatowego.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie min. średnie,
  • min. roczne doświadczenie zawodowe,
  • znajomość podstawowych aktów prawnych związanych z działalnością Agencji tj. ustawy o Agencji Mienia Wojskowego i o zakwaterowaniu Sił Zbrojnych RP,
  • praktyczna znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego,
  • znajomość przepisów rozporządzenia Ministra Obrony Narodowej w sprawie zakwaterowania w internatach oraz odpłatności za to zakwaterowanie,
  • umiejętność obsługi komputera, w tym biegła znajomość pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność, terminowość oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane wykształcenie wyższe na poziomie licencjackim (ekonomiczne lub administracyjne),
  • prawo jazdy kat B.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • cv i list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,
  • podpisane oświadczenie osoby ubiegającej się o zatrudnienie (wzór poniżej dotyczy aplikacji składanych na wskazany adres),
  • podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór poniżej dotyczy aplikacji składanych na wskazany adres).

Miejsce składania dokumentów:

Agencja Mienia Wojskowego
ul. Nowowiejska 26A
00-911 Warszawa
z dopiskiem: „Ogłoszenie Nr 4-78/24”

lub wyślij aplikację poprzez kwestionariusz online: kliknij tutaj

Metody i techniki naboru:

  • weryfikacja formalna dokumentów,
  • sprawdzian wiedzy,
  • rozmowa kwalifikacyjna.

Dodatkowe informacje:

  • oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane - decyduje data wpływu,
  • kandydaci zakwalifikowani do dalszego etapu naboru zostaną powiadomieni o terminie spotkania telefonicznie lub drogą mailową,
  • po zakończeniu procedury naboru nadesłane oferty zostaną komisyjnie zniszczone,
  • do złożonych dokumentów sporządzonych w języku obcym, powinna zostać dołączona kopia ich tłumaczenia,
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 22 314 99 46 lub 22/ 314 98 13.

Lista kandydatów spełniających wymagania

  1. Choińska Natalia, Zielona Góra.
  2. Chrzuszcz-Piotrowska Agnieszka, Zielona Góra.
  3. Flik Anna, Żary.
  4. Gembara Agata, Zielona Góra.
  5. Grabska Adrianna, Zielona Góra.
  6. Grzelak Renata, Nowa Sól.
  7. Guzowska Sylwia, Zielona Góra.
  8. Jankowiak Agnieszka, Zielona Góra.
  9. Kluczyńska Iwona, Zielona Góra.
  10. Kwitowski Tomasz, Zielona Góra.
  11. Markiewicz Marta Zielona Góra.
  12. Markulak Joanna, Zielona Góra.
  13. Mrózek Wioleta, Zielona Góra.
  14. Omiatacz Joanna, Zielona Góra.
  15. Owsianny Katarzyna, Zagórze.
  16. Ryś Klaudia, Zielona Góra.
  17. Szewczyk-Królikowska Magdalena, Zielona Góra.
Utworzone 18 lipca 2024 15:59 przez Małgorzata Konarzewska Zmodyfikowane 13 sierpnia 2024 08:23 przez Starszy Specjalista Bogumiła Lewandowska

Akceptuję